Brother V5LE

Koupit 85900,- Kč

Japonský stroj Brother Innov-is V5 je šicí, vyšívací a quiltovací stroj s výjimečně dlouhým ramenem. Tento stroj se velice lehce ovládá a má spoustu fantastických funkcí a vlastností, které vám usnadní šití. Síla tohoto stroje je nejen v jeho velikosti, ale i v naprosto fantasticky propracovaných detailech.

Šicí stroje Brother nikdy předtím neměly tolik prostoru! Prostor mezi tělem stroje a jehlou  nazývaný délka ramene je  28,5 cm. Už se nemusíte bát ušít obrovskou deku!

Stroj má široký výběr šicích programů - najdete zde 531 druhů stehů. Vyberte z široké palety šicích  vzorů nebo si vytvořte svůj vlastní. Můžete šít klasické stehy, overlockové,  strečové, vyšívací včetně quiltovacích, dekorativních, stehy na aplikace, vintage vzory, vzory našich babiček nebo crazy moderní, vzor  'I Love You' a nespočet dalších. Samozřejmostí je 5 druhů písma včetně azbuky a japonských znaků.

Stroj má všesměrové šití - umí podávat látku nejen dopředu a dozadu, ale také vlevo, vpravo a po úhlopříčkách.

Pokud nenajdete ten správný dekorativní steh, který hledáte, zkrátka použijte funkci vytvoření vašeho vlastního stehu. U existujících stehů můžete také upravovat šířku, délku a hustotu a potom je uložit do svojí vlastní knihovny. Stehy můžete libovolně kombinovat do sekvencí, z písmen vytvářet jména a nápisy.

Jednoduché navlékání nitě

Vyšívací stroje Brother jsou proslulé svým naprosto jednoduchým a komfortním navlékáním horní nitě. U tohoto stroje ale šli ještě dál. Nit navléknete pouhým stisknutím tlačítka! Stačí nit pouze navést k jehle a do ouška jehly navleče stroj nit už sám.

ICAPS -   Innov-is V5 Continuous Automatic Pressure System (ICAPS) - v překladu  systém automatického řízení přítlaku patky.

Zatímco vy šijete, stroj nepřetržitě detekuje tloušťku látky a automaticky upravuje přítlak patky tak, abyste měli perfektní každý steh i při přešívání tlustších vrstev látky například ve švech. Největší využití má tento systém při vyšívání volným pohybem, kdy zajišťuje perfektní stehy i na více vrstvách látky.

Samozřejmostí je automatický odstřih nitě.

Extra jasné osvětlení pracovní plochy pomocí LED diod

Osvětlení bylo navrženo tak, aby plně osvětlovalo celou pracovní plochu. Vidíte přesně každý detail a světlo je zároveň barevně věrné. Vidíte každý odstín bez ohledu nato, jestli je den nebo noc. Síla osvětlení je plně nastavitelná, takže si můžete nastavit úroveň osvětlení podle sebe.

Eko-mód  - pokud stroj chvíli nepoužíváte, automaticky se přepne  do módu spánku, který šetří elektrickou energii.

Kolenní páka  - Mějte volné ruce a zvedejte patku kolenem. Tato funkce je ideální jak pro prošívání velkých dek, tak pro šití drobností, kdy každou chvíli otáčíte látku a zvedáte patku. 3 cívková pouzdra - stroj je vybaven už v základním vybavení třemi cívkovými pouzdry. Najdete zde klaciké cívkové pouzdro, quiltovací a vyšívací cívkové pouzdro s vyšším napětím spodní nitě a cívkové pouzdro určené pro šití silnou spodní nití nebo bavlnkou.

Rychlé nasazení spodní nitě

Stačí pouze vložit plnou cívku a navést nit do vodiče. A můžete šít nebo vyšívat dál.

Brother Innov is V5  je ale i nevšední vyšívací stroj!

Vyšívací plocha tohoto nového stroje  je 30cm x 18cm. Stroj má  v paměti 227 vzorů výšivek,ze kterých můžete vybírat výšivky pro své projekty. Přímo ve stroji je také 17 různých druhů písma, která můžete vyšívat bez použití počítače. Stroj jde velice jednoduše propojit s počítačem buď přímo pomocí kabelu nebo přes USB flash disk. Tak do něj jednoduše nahrajete nečekané množství výšivek!

I ve funkci vyšívání byl stroj vybaven dlouhou řadou nevšedních funkcí:

Obrovský barevný dotykový LCD display

Stroj lehce zvládnete ovládat - pomocí  velké barevné dotykové obrazovky! Jedním dotykem prstu nebo dotykového pera vyberete steh nebo výšivku, nastavíte parametry stehu, editujete vyšívací vzory a upravujete stehy. Díky těmto skvělým funkcím není problém vytvořit ve stroji vlastní výšivky. Na barevné obrazovce přesně vidíte odstíny nití, což je při vyšívání složitých vzorů velice důležité.  Na obrazovce lze samozřejmě zadávat šití písmen, jmen a nápisů, výšivky otáčet, měnit jejich velikost a umisťovat v rámečku.

Na obrazovce stroje vidíte hodiny, pracujete zde s veškerým nastavením a najdete zde i videa, návody a doporučené nastavení.

Při vyšívání přesně vidíte,  jak dlouho trvá vyšití celé výšivky i jednotlivých odstínů a funkce hodin vám pomáhá určit čas, kdy bude opět třeba přijít a vyměnit nitě!  Velice přehledně vidíte jednotlivé vyšívané plochy, jejich odstíny  a pořadí.

Editace vzorů na obrazovce

Stroj je vybaven plně funkčním systém úpravy výšivky na obrazovce stroje. Nástroj pro umístění výšivky v rámečku vám umožňuje pomocí funkce "Drag and drop" pozicovat výšivku kam jen chcete. Výšivku lze zvětšit, zmenšit, otáčet a vytvářet její zrcadlový obraz. NEJ Šicí stroje vám dokáží zaškolit a představit všechny možnosti.

Upravte si výšivku tak, aby vyhovovala přesně vašim představám!

Automatické nastavení napětí nitě

Innov-is V5 při vyšívání automaticky upraví napětí nitě podle vámi zvoleného nastavení!

Senzory kontroly přetržení nitě

Senzory kontrolují přetržení horní i spodní nitě. Při detekci problému stroj zastaví vyšívání a informuje vás, že je přetržená horní nit nebo došla nit na spodní špulce.

Mechanismus zasouvání rámečků

U tohoto stroje rámečky jednoduše zasouváte do vyšívací jednotky, můžete je tedy rychle upevnit a vytáhnout. Samozřejmostí je automatický odstřih nitě, který odstřihne horní i dolní nit naspodu výšivky při každé změně barvy.

Nezávislé cívkování

Cívky můžete navíjet i během vyšívání.

 

Nejdůležitější parametry

531 šicích stehů 5 druhů šití abecedy včetně azbuky a japonských znaků 14 druhů šití knoflíkových dírek neuvěřitelně dlouhé rameno - 28,5 cm ovládání pomocí velkého barevného dotykového display navlékání horní nitě stisknutím tlačítka automatický odstřih nitě elektronický zdvih patky tlačítkem nebo kolenní pákou jasné a věrné LED osvětlení intuitivní ovládání pomocí  tlačítek na dotykové obrazovce 227 vyšívacích vzorů  (včetně 13 určených pro bobbin work - šití silnou spodní nití) 17 druhů písma pro vyšívání v rámečku (včetně japonských znaků) úprava šicích i vyšívacích vzorů přímo na obrazovce stroje rotace a kombinace výšivek    2 USB porty - jeden pro USB flash disk a druhý pro propojení stroje přímo s počítačem 7-řadý podavač, řízení rychlosti stroje

ICAPS - automatický systém řízení přítlaku patky úsporný mód spánku hodiny

 

Standardní příslušenství

Vyšívací jednotka   Vyšívací rámeček 30 x 18 cm   Vyšívací rámeček 10 x 10 cm   Vyšívací patka   Patka pro knoflíkovou dírku   Obnitkovací patka   Patka pro monogramy   Patka pro všívání zipu   Patka pro cik - cak - ve stroji   Patka pro slepý steh   Patka pro přišívání knoflíků    cívkové pouzdro pro klasické šití + krycí destička - ve stroji   cívkové pouzdro pro quiltování a vyšívání    + krycí destička      cívkové pouzdro pro bobbin work + krycí destička

Nákupní košík
Počet položek: 0 ks
Cena celkem: 0,- Kč
Speciální nabídka