Brother INNOV-IS V7

Koupit 122180,- Kč

Výjimečný šicí, quiltovací a vyšívací stroj, se kterým uděláte nádherné výšivky, usnadní vám quiltování a šití všeho, nač si jen vzpomenete. Velice intuitivně a lehce se ovládá, poskytne vám nespočet promyšlených funkcí a detailů, které vám usnadní šití.

Šicí stroje Brother nikdy předtím neměly tolik prostoru! Prostor mezi tělem stroje a jehlou  nazývaný délka ramene je  28,5 cm. Už se nemusíte bát ušít obrovskou deku!

Stroj má široký výběr šicích programů - najdete zde 531 druhů stehů.  Najdete zde vše, co hledáte. Vyberte z široké palety šicích  vzorů nebo si vytvořte svůj vlastní. Můžete šít klasické stehy, overlockové,  strečové, vyšívací včetně quiltovacích, dekorativních, stehy na aplikace, vintage vzory, vzory našich babiček nebo crazy moderní, vzor  'I Love You' a nespočet dalších. Samozřejmostí je 5 druhů písma včetně azbuky a japonských znaků.

Pokud nenajdete přesně ten steh, který hledáte, můžete si snadno vlastní vzor vytvořit. Buď použijete stávající vzor, změníte jeho výšku, šířku a hustotu. Vzor si můžete uložit a používat ho opakovaně. Stroj Innov-is V7 vám také dovolí být kreativní a kombinovat stehy, písmena nebo sekvence, vytvářet jména.

Stroj má mezi stehy i  všesměrové šití - umí podávat látku nejen dopředu a dozadu, ale také vlevo, vpravo a po úhlopříčkách.    Můžete tedy přišít štítek na deku, přišít záplatu na úzkou nohavici.

Brother Innov-is V7 je nabitý naprosto novými a inovativními technologiemi!

Exkluzivní patka pro horní podávání

Tato šikovná patka vám dovolí naprosto jednoduše a dokonale šít neuvěřitelnou škálu různých látek (od rifloviny po hedvábí). Tato exkluzivní patka pro horní podávání je poháněná samostatným motorem a podává látku přesně podle typu látky, který vyberete na dotykové obrazovce. Jednoduše nastavte požadovaný druh pomocí kláves + a - a uložte nastavení do paměti, abyste ho mohli použít i příště. Pokud není horní podávání třeba, můžete patku jednoduše odmontovat.

Laserové vodítko pro šití

Innov-is V7  má v sobě supermoderní laserové vodítko. To vám zobrazí perfektně rovnou linku přímo na látku před patkou. Jednoduše veďte látku podél linky. Neuvěřitelně vám to usnadní rovné šití stejně jako lemy, paspulky, všívání stužky a prýmku. Pozici čáry vodítka  můžete nastavit v rozsahu 14 mm. Můžete tedy vodítko nastavit výrazně vlevo nebo vpravo od patky a chytit přesně tu linii, kterou chcete.  Je to perfektní jak pro šití patchworkových bloků, tak pro rovné prošívání.

Pokud chcete linii laserové čáry rychle nastavit na konkrétní pozici, použijte ultrasonické pero. Perem snadno označíte bod, kde chcete linku mít a stroj už vše ostatní udělá sám.

Dokonalé a kreativní šití s novým Ultrasonickým perem...

Automatické umístění vzoru

Ultrasonické pero spolupracuje se senzory na těle stroje a vy tak můžete naprosto jednoduše umisťovat svoje výšivky. Jednoduše použijte pero a označte vybranou pozici a úhel umístění vyšívacího vzoru na látku.

Pozice jehly

Nastavte pozici jehly pro rovný steh jednoduše tak, že na látce vyznačíte ultrasonickým perem kde chcete šít steh. Innov-is V7 začne šít přesně v zadané pozici.

Přizpůsobte si šířku cik caku nebo dekorativních stehů

Použijte pero a upravte šířku stehu a jeho pozici pouze dotykem a klepnutím tam, kde chcete, aby steh začal. Také vyznačte jak dlouhý steh chcete ušít. Pak si sedněte bokem a nechte šít stroj samotný!

Jednoduché a přesné zakončování

Stejně jednoduché, jako začít vzor v určitém místě, je nyní i ukončení šití přesně na konci vzoru. Pouze zmáčknete pozici, kde chcete ukončit šití a stroj sám zastaví a ukončí steh v tomto bodě. Navíc stroj   Brother Innov-is V7 umí také automaticky nastavit délku stehu tak, aby se přizpůsobil prostoru, který mu dáte. Takže stroj intuitivně zastaví v koncovém bodu bez toho, aby zůstal dekorativní steh v půli.

LED ukazovátko místa vpichu jehly pro dokonalé pozicování

S novou vyšívací patkou vybavenou LED ukazovátkem není problém perfektně umístit výšivku. Led dioda vyznačí přesně místo, kam vpíchne jehla a tím vám přesné pozicování výšivky změní na pouhé zmáčknutí několika tlačítek na dotykové obrazovce.

ICAPS -   Innov-is V7 Continuous Automatic Pressure System (ICAPS) - v překladu  systém automatického řízení přítlaku patky.

Zatímco vy šijete, stroj nepřetržitě detekuje tloušťku látky a automaticky upravuje přítlak patky tak, abyste měli perfektní každý steh i při přešívání tlustších vrstev látky například ve švech. Největší využití má tento systém při vyšívání volným pohybem, kdy zajišťuje perfektní stehy i na více vrstvách látky.

Brother Innov is V7  je ale i nevšední vyšívací stroj!

Vyšívací plocha tohoto nového stroje  je 30cm x 18cm. Stroj má  v paměti 227 vzorů výšivek, ze kterých můžete vybírat výšivky pro své projekty. Přímo ve stroji je také 17 různých druhů písma, která můžete vyšívat bez použití počítače. Stroj jde velice jednoduše propojit s počítačem buď přímo pomocí kabelu nebo přes USB flash disk. Tak do něj jednoduše nahrajete nečekané množství výšivek!

I ve funkci vyšívání byl stroj vybaven dlouhou řadou nevšedních funkcí:

Obrovský barevný dotykový LCD display

Stroj lehce zvládnete ovládat - pomocí  velké barevné dotykové obrazovky!  Jedním dotykem prstu nebo dotykového pera vyberete steh nebo výšivku, nastavíte parametry stehu, editujete vyšívací vzory a upravujete stehy. Díky těmto skvělým funkcím není problém vytvořit ve stroji vlastní výšivky. Na barevné obrazovce přesně vidíte odstíny nití, což je při vyšívání složitých vzorů velice důležité.  Na obrazovce lze samozřejmě zadávat šití písmen, jmen a nápisů, výšivky otáčet, měnit jejich velikost a umisťovat v rámečku.

Na obrazovce stroje vidíte hodiny, pracujete zde s veškerým nastavením a najdete zde i videa, návody a doporučené nastavení.

Při vyšívání přesně vidíte,  jak dlouho trvá vyšití celé výšivky i jednotlivých odstínů a funkce hodin vám pomáhá určit čas, kdy bude opět třeba přijít a vyměnit nitě!  Velice přehledně vidíte jednotlivé vyšívané plochy, jejich odstíny a pořadí.

Editace vzorů na obrazovce

Stroj je vybaven plně funkčním systém úpravy výšivky na obrazovce stroje. Nástroj pro umístění výšivky v rámečku vám umožňuje pomocí funkce "Drag and drop" pozicovat výšivku kam jen chcete. Výšivku lze zvětšit, zmenšit, otáčet a vytvářet její zrcadlový obraz. Upravte si výšivku tak, aby vyhovovala přesně vašim kreativním představám! NEJ Šicí stroje vám dokáží zaškolit a představit všechny možnosti.

Automatické nastavení napětí nitě

Innov-is V7 při vyšívání automaticky upraví napětí nitě podle vámi zvoleného nastavení!

Senzory kontroly přetržení nitě

Senzory kontrolují přetržení horní i spodní nitě. Při detekci problému stroj zastaví vyšívání a informuje vás, že je přetržená horní nit nebo došla nit na spodní špulce.

Mechanismus zasouvání rámečků

U tohoto stroje rámečky jednoduše zasouváte do vyšívací jednotky, můžete je tedy rychle upevnit a vytáhnout. Samozřejmostí je automatický odstřih nitě, který odstřihne horní i dolní nit naspodu výšivky při každé změně barvy.

Samozřejmostí jsou pak další a další funkce, které jsou obsaženy i ve stroji Brother Innov-is V7

Jednoduché navlékání nitě

Vyšívací stroje Brother jsou proslulé svým naprosto jednoduchým a komfortním navlékáním horní nitě. U tohoto stroje ale šli ještě dál. Nit navléknete pouhým stisknutím tlačítka! Stačí nit pouze navést k jehle a do ouška jehly navleče stroj nit už sám.

Samozřejmostí je automatický odstřih nitě.

Nezávislé cívkování

Cívky můžete navíjet i během vyšívání.

Extra jasné osvětlení pracovní plochy pomocí LED diod

Osvětlení bylo navrženo tak, aby plně osvětlovalo celou pracovní plochu. Vidíte přesně každý detail a světlo je zároveň barevně věrné. Vidíte každý odstín bez ohledu nato, jestli je den nebo noc. Síla osvětlení je plně nastavitelná, takže si můžete nastavit úroveň osvětlení podle sebe.

Eko-mód  - pokud stroj chvíli nepoužíváte, automaticky se přepne  do módu spánku, který šetří elektrickou energii.

Kolenní páka - Mějte volné ruce a zvedejte patku kolenem. Tato funkce je ideální jak pro prošívání velkých dek, tak pro šití drobností, kdy každou chvíli otáčíte látku a zvedáte patku.  3 cívková pouzdra - stroj je vybaven už v základním vybavení třemi cívkovými pouzdry. Najdete zde klaciké cívkové pouzdro, quiltovací a vyšívací cívkové pouzdro s vyšším napětím spodní nitě a cívkové pouzdro určené pro šití silnou spodní nití nebo bavlnkou.

Rychlé nasazení spodní nitě

Stačí pouze vložit plnou cívku a navést nit do vodiče. A můžete šít nebo vyšívat dál.

Nejdůležitější parametry 531 šicích stehů  5 druhů šití abecedy včetně azbuky a japonských znaků 14 druhů šití knoflíkových dírek neuvěřitelně dlouhé rameno - 28,5 cm rychlost šití až 1050 stehů / minutu ovládání pomocí velkého barevného dotykového display navlékání horní nitě stisknutím tlačítka automatický odstřih nitě elektronický zdvih patky tlačítkem nebo kolenní pákou  jasné a věrné LED osvětlení  intuitivní ovládání pomocí  tlačítek na dotykové obrazovce

Duální podávání se samostatným pohonem (pouze u strojů značky Brother)

Ultrasonické pero (pouze u strojů značky Brother)

Laserové vodítko linky   (pouze u strojů značky Brother)

Vyšívací patka s LED ukazovátkem (pouze u strojů značky Brother 227 vyšívacích vzorů  (včetně 13 určených pro bobbin work - šití silnou spodní nití) 17 druhů písma pro vyšívání v rámečku (včetně japonských znaků) úprava šicích i vyšívacích vzorů přímo na obrazovce stroje rotace a kombinace výšivek    2 USB porty - jeden pro USB flash disk a druhý pro propojení stroje přímo s počítačem 7-řadý podavač, řízení rychlosti stroje

ICAPS - automatický systém řízení přítlaku patky úsporný mód spánku  hodiny

 

Standardní příslušenství

 • Vyšívací jednotka
 • Vyšívací rámeček 30 x 18 cm
 • Vyšívací rámeček 10 x 10 cm
 • Vyšívací patka
 • Patka pro knoflíkovou dírku
 • Obnitkovací patka
 • Patka pro monogramy
 • Patka pro všívání zipu
 • Patka pro cik - cak - ve stroji
 • Patka pro slepý steh
 • Patka pro přišívání knoflíků   cívkové pouzdro pro klasické šití + krycí destička - ve stroji  cívkové pouzdro pro quiltování a vyšívání    + krycí destička     cívkové pouzdro pro bobbin work + krycí destička  vyšívací patka s LED ukazovátkem
 • Duální podávání se samostatným pohonem
 • Ultrasonické pero
Nákupní košík
Počet položek: 0 ks
Cena celkem: 0,- Kč
Speciální nabídka